Rate this post

Společnost ELEKTRO HOVORKA s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Bystřice, okres Benešov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ELEKTRO HOVORKA s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ELEKTRO HOVORKA s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Bystřice, Nádražní 252, PSČ 25751
Datum vzniku společnosti: 23.11.2004
IČO: 27195210

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Benešov
Obec: Bystřice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Instalace průmyslových strojů a zařízení, Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu, , ,

Máte zkušenosti s firmou ELEKTRO HOVORKA s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024