Rate this post

Společnost Elektrárna Počerady, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Most, okres Most nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Elektrárna Počerady, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Elektrárna Počerady, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Most, Václava Řezáče 315, PSČ 43401
Datum vzniku společnosti: 01.04.2012
IČO: 24288110

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Most
Obec: Most

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Obchod s elektřinou, Elektrické instalace, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství

Máte zkušenosti s firmou Elektrárna Počerady, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024