Rate this post

Společnost EL-INSTA CZECH s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hrušovany u Brna, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EL-INSTA CZECH s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EL-INSTA CZECH s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hrušovany u Brna, Žižkova 427, PSČ 66462
Datum vzniku společnosti: 06.09.2001
IČO: 26259761

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Hrušovany u Brna

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Výroba konstrukčních kovových výrobků, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení

Máte zkušenosti s firmou EL-INSTA CZECH s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024