Rate this post

Společnost EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-jih, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Horní Heršpice, Traťová 574/1, PSČ 61900
Datum vzniku společnosti: 19.11.1998
IČO: 25545027

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-jih

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Výroba radiátorů a kotlů k ústřednímu topení, kovových nádrží a zásobníků, Výroba optických a elektrických kabelů, elektrických vodičů a elektroinstalačních zařízení, Demolice a příprava staveniště, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou EEIKA ŠAFRÁNEK s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024