Rate this post

Společnost EcoSun Production s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Moravská Ostrava a Přívoz, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EcoSun Production s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EcoSun Production s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Přívoz, Teslova 1129/2B, PSČ 70200
Datum vzniku společnosti: 30.03.2011
IČO: 28653491

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Moravská Ostrava a Přívoz

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou EcoSun Production s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024