Rate this post

Společnost DULKA 2009 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Třemošnice, okres Chrudim nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DULKA 2009 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DULKA 2009 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Třemošnice, Zámecká 1, PSČ 53843
Datum vzniku společnosti: 06.04.2011
IČO: 28653742

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Chrudim
Obec: Třemošnice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Činnosti v oblasti nemovitostí, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Univerzální administrativní činnosti, ,

Máte zkušenosti s firmou DULKA 2009 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024