Rate this post

Společnost Dukovanská teplárenská s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Dukovany, okres Třebíč nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Dukovanská teplárenská s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Dukovanská teplárenská s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Dukovany 99, PSČ 67556
Datum vzniku společnosti: 26.03.2015
IČO: 3933482

Mapa:

Kraj: Kraj Vysočina
Okres: Třebíč
Obec: Dukovany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Shromažďování, úprava a rozvod vody, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Ubytování, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.

Máte zkušenosti s firmou Dukovanská teplárenská s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024