Rate this post

Společnost Družstvo VOLOX jejíž sídlo je v oblasti Praha 4, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Družstvo VOLOX se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Družstvo VOLOX? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Krč, Pod višňovkou 1371/11, PSČ 14000
Datum vzniku společnosti: 25.10.2007
IČO: 28177932

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Poradenství v oblasti řízení, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou Družstvo VOLOX? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024