Rate this post

Společnost Družstvo Energie jejíž sídlo je v oblasti Praha 22, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Družstvo Energie se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Družstvo Energie? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Uhříněves, Berounská 404/6, PSČ 10400
Datum vzniku společnosti: 27.02.2023
IČO: 19089481

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 22

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd, Opravy elektrických zařízení, Rozvod elektřiny, Obchod s elektřinou

Máte zkušenosti s firmou Družstvo Energie? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024