Rate this post

Společnost DOTERM SERVIS s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Meziboří, okres Most nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. DOTERM SERVIS s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností DOTERM SERVIS s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Meziboří, Javorová 110, PSČ 43513
Datum vzniku společnosti: 18.05.1994
IČO: 61325929

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Most
Obec: Meziboří

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Informační činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Výstavba bytových a nebytových budov, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou DOTERM SERVIS s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024