Rate this post

Společnost CZECH ENERGOSOLAR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Pardubice VIII, okres Pardubice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CZECH ENERGOSOLAR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CZECH ENERGOSOLAR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Pardubice, Hostovice 17, PSČ 53002
Datum vzniku společnosti: 07.12.2009
IČO: 28782321

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Pardubice
Obec: Pardubice VIII

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení, Výroba strojů a zařízení j. n., Ubytování, Demolice a příprava staveniště, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou CZECH ENERGOSOLAR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024