Rate this post

Společnost Cymedica Energoservis, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hořovice, okres Beroun nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Cymedica Energoservis, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Cymedica Energoservis, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hořovice, Pod Nádražím 853/17, PSČ 26801
Datum vzniku společnosti: 08.04.2019
IČO: 8065489

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Beroun
Obec: Hořovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Rozvod tepla,

Máte zkušenosti s firmou Cymedica Energoservis, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024