Rate this post

Společnost ČEZ Distribuce, a. s. jejíž sídlo je v oblasti Děčín, okres Děčín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČEZ Distribuce, a. s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČEZ Distribuce, a. s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Děčín, Děčín IV-Podmokly, Teplická 874/8, PSČ 40502
Datum vzniku společnosti: 01.10.2010
IČO: 24729035

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Děčín
Obec: Děčín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba elektrických zařízení, Opravy a instalace strojů a zařízení, Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce, Poradenství v oblasti řízení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů

Máte zkušenosti s firmou ČEZ Distribuce, a. s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024