Rate this post

Společnost České energetické stavitelství s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 3, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. České energetické stavitelství s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností České energetické stavitelství s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Žižkov (Praha 3), Kubelíkova 1224/42, PSČ 13000
Datum vzniku společnosti: 17.05.2013
IČO: 1684701

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 3

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace, , ,

Máte zkušenosti s firmou České energetické stavitelství s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže