Rate this post

Společnost Česká energie, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Česká energie, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Česká energie, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Rohanské nábřeží 678/29, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 06.04.2000
IČO: 25596080

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou Česká energie, a.s.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024