Rate this post

Společnost CENTRAL BOHEMIA ENERGO s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CENTRAL BOHEMIA ENERGO s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CENTRAL BOHEMIA ENERGO s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Záběhlice (Praha 10), U zákrutu 1778/5, PSČ 10600
Datum vzniku společnosti: 26.08.2009
IČO: 28939468

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ubytování, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n., Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou CENTRAL BOHEMIA ENERGO s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024