Rate this post

Společnost CE.PPS 3, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Střelice, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. CE.PPS 3, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností CE.PPS 3, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Střelice 864, PSČ 66447
Datum vzniku společnosti: 17.05.2024
IČO: 21621748

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Střelice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení, Výroba elektrických zařízení, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Činnosti reklamních agentur

Máte zkušenosti s firmou CE.PPS 3, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024