Rate this post

Společnost ČAS Solární s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hodonín, okres Hodonín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ČAS Solární s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ČAS Solární s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hodonín, Alešova 3754/14, PSČ 69501
Datum vzniku společnosti: 07.07.2009
IČO: 28350251

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Hodonín
Obec: Hodonín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí,

Máte zkušenosti s firmou ČAS Solární s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024