Rate this post

Společnost BYTSERVIS Sušice, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Sušice, okres Klatovy nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BYTSERVIS Sušice, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BYTSERVIS Sušice, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Sušice, Sušice II, Příkopy 86, PSČ 34201
Datum vzniku společnosti: 08.06.1992
IČO: 45359601

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Klatovy
Obec: Sušice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Nespecializovaný velkoobchod, Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Ostatní úklidové činnosti

Máte zkušenosti s firmou BYTSERVIS Sušice, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže