Rate this post

Společnost BPS Velké Albrechtice, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Klimkovice, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BPS Velké Albrechtice, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BPS Velké Albrechtice, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Klimkovice, Lagnovská 669, PSČ 74283
Datum vzniku společnosti: 29.01.2014
IČO: 2597152

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Klimkovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.

Máte zkušenosti s firmou BPS Velké Albrechtice, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024