Rate this post

Společnost BPS LESNÁ s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Děčín, okres Děčín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BPS LESNÁ s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BPS LESNÁ s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Děčín, Děčín XXXV-Lesná 24, PSČ 40502
Datum vzniku společnosti: 14.02.2007
IČO: 27313701

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Děčín
Obec: Děčín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Smíšené hospodářství, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Příprava staveniště, ,

Máte zkušenosti s firmou BPS LESNÁ s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024