Rate this post

Společnost BPS BUKOVINA s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Račiněves, okres Litoměřice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BPS BUKOVINA s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BPS BUKOVINA s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Račiněves 78, PSČ 41301
Datum vzniku společnosti: 21.04.2009
IČO: 28696816

Mapa:

Kraj: Ústecký kraj
Okres: Litoměřice
Obec: Račiněves

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Smíšené hospodářství, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Nespecializovaný velkoobchod,

Máte zkušenosti s firmou BPS BUKOVINA s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024