Rate this post

Společnost BIOMASS ENERGY s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Olomouc, okres Olomouc nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BIOMASS ENERGY s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BIOMASS ENERGY s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Olomouc, Nové Sady, Jeronýmova 451/2, PSČ 77900
Datum vzniku společnosti: 18.06.1999
IČO: 25567489

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Olomouc

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu
Vedlejší činnosti firmy: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Demolice a příprava staveniště, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výstavba bytových a nebytových budov, Výroba elektřiny

Máte zkušenosti s firmou BIOMASS ENERGY s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže