Rate this post

Společnost BESKYD SOLAR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Valašské Meziříčí, okres Vsetín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BESKYD SOLAR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BESKYD SOLAR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Valašské Meziříčí, Luční 1338, PSČ 75701
Datum vzniku společnosti: 29.07.2009
IČO: 28594703

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Vsetín
Obec: Valašské Meziříčí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pryžových a plastových výrobků, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti

Máte zkušenosti s firmou BESKYD SOLAR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024