Rate this post

Společnost BERTIK, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Holetín, okres Chrudim nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BERTIK, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BERTIK, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Holetín, Horní Holetín 134, PSČ 53971
Datum vzniku společnosti: 30.04.2008
IČO: 27538893

Mapa:

Kraj: Pardubický kraj
Okres: Chrudim
Obec: Holetín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, , ,

Máte zkušenosti s firmou BERTIK, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024