Rate this post

Společnost BEFAS SOLAR s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Olomouc, okres Olomouc nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. BEFAS SOLAR s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností BEFAS SOLAR s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Olomouc, Hodolany, Tovární 915/40, PSČ 77900
Datum vzniku společnosti: 11.03.2010
IČO: 28618556

Mapa:

Kraj: Olomoucký kraj
Okres: Olomouc
Obec: Olomouc

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Lesnictví a těžba dřeva, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Zpracovatelský průmysl j. n., Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

Máte zkušenosti s firmou BEFAS SOLAR s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024