Rate this post

Společnost Balance Service Technology s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Královo Pole, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Balance Service Technology s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Balance Service Technology s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Sadová, Kožíkova 244/16, PSČ 61200
Datum vzniku společnosti: 03.04.2024
IČO: 21430616

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Královo Pole

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Obchod s elektřinou, , ,

Máte zkušenosti s firmou Balance Service Technology s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024