Rate this post

Společnost APe CZ s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 1, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. APe CZ s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností APe CZ s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Staré Město, Ovocný trh 572/11, PSČ 11000
Datum vzniku společnosti: 07.02.2005
IČO: 26085828

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 1

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Výstavba bytových a nebytových budov, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách,

Máte zkušenosti s firmou APe CZ s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024