Rate this post

Společnost AMG energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Nové Strašecí, okres Rakovník nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. AMG energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností AMG energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Nové Strašecí, Průmyslová 1208, PSČ 27101
Datum vzniku společnosti: 19.03.2024
IČO: 21380244

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Rakovník
Obec: Nové Strašecí

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Technické zkoušky a analýzy, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost

Máte zkušenosti s firmou AMG energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže