Rate this post

Společnost Alfa – COM, s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Brno-Královo Pole, okres Brno-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Alfa – COM, s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Alfa – COM, s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Brno, Královo Pole, Herčíkova 246/1A, PSČ 61200
Datum vzniku společnosti: 30.01.1997
IČO: 25325451

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-město
Obec: Brno-Královo Pole

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Rozvod tepla
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti, Výroba elektronických součástek a desek, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výstavba bytových a nebytových budov

Máte zkušenosti s firmou Alfa – COM, s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024