Rate this post

Společnost ACTHERM Praha spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 10, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ACTHERM Praha spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ACTHERM Praha spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Strašnice (Praha 10), Jevanská 1085/12, PSČ 10000
Datum vzniku společnosti: 13.01.2012
IČO: 24206466

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 10

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba tepla
Vedlejší činnosti firmy: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Administrativní a kancelářské činnosti, Výstavba bytových a nebytových budov

Máte zkušenosti s firmou ACTHERM Praha spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024