3-E Europe Easy Energy a.s. zkušenosti, recenze a diskuze

3.6/5 - (5 votes)

Ryze českou společností zaměřující se na dodávku elektřiny a zemního plynu je Europe Easy Energy. Ta na českém trhu působí už od roku 2011 a do dnešního dne si vybudovala stabilní zázemí, které je zaručeno stovkou zaměstnanců a hromadou kvalifikovaných odborníků. Proto se není čemu divit, když se z malé firmy s velkými sny najednou stala velká společnost, která obhospodařuje  pětačtyřicet tisíc odběrných míst po celé České republice.

Díky tomu, že Etický kodex dodržuje i Europe Easy Energy, je pro zákazníky věrohodnější. Dodávky plynu a elektrické energie navíc Europe Easy Energy dováží nejen běžným domácnostem, ale především i velkoodběratelům, kteří si cení zejména otevřenosti a férového jednání, což jsou vlastnosti, které se jen tak u nějaké firmy nevidí. Navíc je denně v běhu infolinka, která je zdarma a vždy nápomocná pro stávající i nové klienty.

Společnost Europe Easy Energy je také jedním ze zakladatelů Asociace nezávislých dodavatelů. Ta je platformou pro jakousi spolupráci mezi všemi účastníky trhu s energetikou a plynárenstvím.

1 komentář

  1. U Europe easy energy jsem od začátku roku 2018 a zatím je mohu hodnot jako velice spolehlivého dodavatele s dobrou cenou energií. Líbí se mi, že mají podepsaný ten etický kodex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *