2.5/5 - (10 votes)

Velmi zkušeným dodavatelem zemního plynu je LAMA energy a. s. Na českém energetickém poli působí již od roku 2007. Právě tehdy došlo k liberalizaci na trhu s plynem. V tehdejší době vystupovala společnost pod názvem LAMA INVESTMENTS a. s. Nejprve dodávala plyn velkým odběratelům a později i menším firmám a domácnostem. Od roku 2011 funguje úspěšně tato společnost také na slovenském trhu, a to pod označením lacnyplyn.eu.

LAMA energy a. s. se zabývá se přeprodáváním energetické komodity. Zatímco většina ostatních společností jsou jednoúčelové, LAMA energy a. s. je součástí větší firemní skupiny disponující vlastními prostředky pro těžbu ropy a zemního plynu na jižní Moravě. Ten těžený plyn pokrývá celou jednu pětinu potřeb zákazníků společnosti LAMA energy a. s.

Velkou výhodu LAMA energy a. s. jsou bezesporu nízké ceny oproti velkým energetickým gigantům. Smluvní podmínky jsou naprosto transparentní a neobsahují žádné skryté poplatky při rozvázání smlouvy. Jen pro orientaci, výnosy společnosti LAMA energy a. s. v roce 2014 přesáhly částku 28 miliard korun.

Naposledy upraveno: 31.3.2017

Štítky: