Rate this post

Společnost GreenFusion Energy s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Čachovice, okres Mladá Boleslav nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GreenFusion Energy s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GreenFusion Energy s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Čachovice, Nová 156, PSČ 29443
Datum vzniku společnosti: 27.06.2023
IČO: 19480482

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Mladá Boleslav
Obec: Čachovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví, Demolice a příprava staveniště

Máte zkušenosti s firmou GreenFusion Energy s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024