Rate this post

Společnost GREEN ENERGY LIBUŠÍN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Libušín, okres Kladno nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GREEN ENERGY LIBUŠÍN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GREEN ENERGY LIBUŠÍN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Libušín, Tuhaňská 319, PSČ 27306
Datum vzniku společnosti: 29.09.2008
IČO: 28467345

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kladno
Obec: Libušín

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba základních kovů, hutní zpracování kovů; slévárenství, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Instalace průmyslových strojů a zařízení

Máte zkušenosti s firmou GREEN ENERGY LIBUŠÍN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024