Rate this post

Společnost GOCAR – solar system s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 4, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. GOCAR – solar system s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností GOCAR – solar system s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Doubravka, Habrmannovo náměstí 794/5, PSČ 31200
Datum vzniku společnosti: 08.06.2009
IČO: 29071216

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 4

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, , , ,

Máte zkušenosti s firmou GOCAR – solar system s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024