Rate this post

Společnost FVE SUN VIK 2 s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Mariánské Hory a Hulváky, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE SUN VIK 2 s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE SUN VIK 2 s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Mariánské Hory, 28. října 438/219, PSČ 70900
Datum vzniku společnosti: 14.10.2010
IČO: 28638701

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Mariánské Hory a Hulváky

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Nespecializovaný velkoobchod, , ,

Máte zkušenosti s firmou FVE SUN VIK 2 s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024