Rate this post

Společnost FVE Polom s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hrušovany u Brna, okres Brno-venkov nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FVE Polom s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FVE Polom s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hrušovany u Brna, Žižkova 427, PSČ 66462
Datum vzniku společnosti: 11.05.2010
IČO: 29214912

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno-venkov
Obec: Hrušovany u Brna

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, , ,

Máte zkušenosti s firmou FVE Polom s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024