Rate this post

Společnost FV Plzeň s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 2-Slovany, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FV Plzeň s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FV Plzeň s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), Koterovská 2208/158, PSČ 32600
Datum vzniku společnosti: 21.08.2009
IČO: 29079365

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 2-Slovany

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Ubytování, Činnosti v oblasti informačních technologií, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur, Ostatní technické zkoušky a analýzy

Máte zkušenosti s firmou FV Plzeň s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024