Rate this post

Společnost Fotovoltaika – Bobík s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hluk, okres Uherské Hradiště nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Fotovoltaika – Bobík s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Fotovoltaika – Bobík s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hluk, Boršická 597, PSČ 68725
Datum vzniku společnosti: 22.01.2010
IČO: 29200199

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Uherské Hradiště
Obec: Hluk

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Obrábění, Příprava staveniště

Máte zkušenosti s firmou Fotovoltaika – Bobík s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024