Rate this post

Společnost Fotovoltaické projekty s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Opava (nečleněná část města), okres Opava nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Fotovoltaické projekty s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Fotovoltaické projekty s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Opava, Kateřinky, Hillova 1694/40, PSČ 74705
Datum vzniku společnosti: 11.11.2009
IČO: 28985672

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Opava
Obec: Opava (nečleněná část města)

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, Ubytování, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Máte zkušenosti s firmou Fotovoltaické projekty s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024