Rate this post

Společnost Forgrid s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Hostivice, okres Praha-západ nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Forgrid s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Forgrid s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Hostivice, Nádražní 271, PSČ 25301
Datum vzniku společnosti: 21.03.2024
IČO: 21390592

Mapa:

Kraj: Středočeský kraj
Okres: Praha-západ
Obec: Hostivice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Úklidové činnosti, Inženýrské činnosti a související technické poradenství, Univerzální administrativní činnosti,

Máte zkušenosti s firmou Forgrid s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže