Rate this post

Společnost FoltEn s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Prachatice, okres Prachatice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FoltEn s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FoltEn s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Prachatice, Prachatice II, Průmyslová 975, PSČ 38301
Datum vzniku společnosti: 14.01.2010
IČO: 28116909

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Prachatice
Obec: Prachatice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství, Reklamní činnosti

Máte zkušenosti s firmou FoltEn s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024