Rate this post

Společnost FIPS ENERGO s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Šanov, okres Znojmo nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. FIPS ENERGO s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností FIPS ENERGO s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Šanov, Zahradní 410, PSČ 67168
Datum vzniku společnosti: 26.11.2009
IČO: 29191564

Mapa:

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Znojmo
Obec: Šanov

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Reklamní činnosti

Máte zkušenosti s firmou FIPS ENERGO s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024