Rate this post

Společnost Exit 90 SPV s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Praha 8, okres Praha nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. Exit 90 SPV s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností Exit 90 SPV s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Praha, Karlín, Karolinská 661/4, PSČ 18600
Datum vzniku společnosti: 27.02.2009
IČO: 28539249

Mapa:

Kraj: Hlavní město Praha
Okres: Praha
Obec: Praha 8

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba a rozvod elektřiny, plynu, tepla a klimatizovaného vzduchu
Vedlejší činnosti firmy: Administrativní, kancelářské a jiné podpůrné činnosti pro podnikání, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Poradenství v oblasti řízení, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur

Máte zkušenosti s firmou Exit 90 SPV s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže