Rate this post

Společnost EXEN s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Moravská Ostrava a Přívoz, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EXEN s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EXEN s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Moravská Ostrava, Prokešovo náměstí 634/5, PSČ 70200
Datum vzniku společnosti: 03.05.2006
IČO: 27767191

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Moravská Ostrava a Přívoz

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Obchod s elektřinou
Vedlejší činnosti firmy: Informační a komunikační činnosti, Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou EXEN s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024