Rate this post

Společnost EUROSOFT – Control s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Plzeň 8-Černice, okres Plzeň-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. EUROSOFT – Control s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností EUROSOFT – Control s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Plzeň, Černice (Plzeň 8-Černice), Nepomucká 1335/259, PSČ 32600
Datum vzniku společnosti: 29.08.2006
IČO: 27960862

Mapa:

Kraj: Plzeňský kraj
Okres: Plzeň-město
Obec: Plzeň 8-Černice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Maloobchod, kromě motorových vozidel, Činnosti v oblasti informačních technologií, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Inženýrské činnosti a související technické poradenství

Máte zkušenosti s firmou EUROSOFT – Control s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024