Rate this post

Společnost ENERGZET, a.s. jejíž sídlo je v oblasti Otrokovice, okres Zlín nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGZET, a.s. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGZET, a.s.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Otrokovice, tř. Tomáše Bati 332, PSČ 76502
Datum vzniku společnosti: 01.01.1996
IČO: 63483823

Mapa:

Kraj: Zlínský kraj
Okres: Zlín
Obec: Otrokovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba, přenos a rozvod elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Výroba a rozvod tepla a klimatizovaného vzduchu, výroba ledu, Velkoobchod s pevnými, kapalnými a plynnými palivy a příbuznými výrobky, Výroba radiátorů a kotlů k ústřednímu topení, Výroba měřicích, zkušebních a navigačních přístrojů

Máte zkušenosti s firmou ENERGZET, a.s.? Napište nám je do komentářů níže