Rate this post

Společnost ENERGYSEZZ, spol. s r.o. jejíž sídlo je v oblasti Sedlice, okres Strakonice nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGYSEZZ, spol. s r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGYSEZZ, spol. s r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Sedlice, Husova 235, PSČ 38732
Datum vzniku společnosti: 26.03.2009
IČO: 28100417

Mapa:

Kraj: Jihočeský kraj
Okres: Strakonice
Obec: Sedlice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel, Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění, Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost, Příprava staveniště

Máte zkušenosti s firmou ENERGYSEZZ, spol. s r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024