Rate this post

Společnost ENERGY TEAM s.r.o. jejíž sídlo je v oblasti Vítkovice, okres Ostrava-město nabízí služby v oblasti dodávek elektřiny a plynu. Poskytuje širokou škálu ceníků, které jsou přizpůsobeny různým potřebám zákazníků. ENERGY TEAM s.r.o. se zaměřuje na spolehlivost svých dodávek a usiluje o modernizaci své infrastruktury. Kromě toho klade důraz na ekologické iniciativy a snahu o snižování emisí. Pro své zákazníky nabízí podporu a pomoc při řešení různých dotazů a problémů spojených s energetickými službami. Podělte se o své zkušenosti a zanechte recenzi, která může pomoci ostatním uživatelům.

Máte zkušenosti se společností ENERGY TEAM s.r.o.? Pomozte ostatním uživatelům tím, že zanecháte svou recenzi. Vaše hodnocení může být cenným přínosem pro ty, kteří hledají spolehlivého poskytovatele energií. Děkujeme, že sdílíte své zkušenosti!

Informace o společnosti

Adresa sídla společnosti: Ostrava, Vítkovice, Štramberská 1049/20, PSČ 70300
Datum vzniku společnosti: 02.04.2010
IČO: 28621484

Mapa:

Kraj: Moravskoslezský kraj
Okres: Ostrava-město
Obec: Vítkovice

Činnosti firmy

Hlavní činnost firmy: Výroba elektřiny
Vedlejší činnosti firmy: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Poradenství v oblasti řízení, Nespecializovaný velkoobchod, ,

Máte zkušenosti s firmou ENERGY TEAM s.r.o.? Napište nám je do komentářů níže

Naposledy upraveno: 20.6.2024